Wielkość pokoi i ich wyposażenie spełnią normy zarezerwowane dla obiektów czterogwiazdkowych. Pokoje z widokiem na piękną okolicę – las, ogromny zarybiony staw z modrzewiowym pomostem i rzekę Flintę, której szum tworzy specyficzny klimat okolicy. W budynku poza częścią mieszkalną znajdują się:.

  • Restauracja Cztery Pory Lasu

  • Klimatyczna klubokawiarnia

  • Sala bankietowo-konferencyjna

  • Gabinety zabiegowe

Wybierz pokój dla siebie

Superior

Metraż: 24m²
Max. Ilość osób: 2 +1

Pokoje zaaranżowane dla dwóch osób, jednak dodatkowa kanapa lub finka pozwala na nieskrępowany wypoczynek jeszcze jednej osobie dorosłej lub dwójce dzieci. Wygoda w połączeniu z funkcjonalnością, jaką cenią sobie Goście hotelowi.

Od 430zł /2os./doba

Superior view

Metraż: 21m²
Max. Ilość osób: 2

Narożne okna ze wspaniałym widokiem na okolicę, sprawiają, że te dwuosobowe pokoje zyskały ciekawy klimat i pozwalają cieszyć się pięknymi wschodami słońca nad lasem.

Od 450zł /2os./doba

Superior plus

Metraż: 25m²
Max. Ilość osób: 2 +2

Dwuosobowe, ponad 25 metrowe pokoje, dające doskonałe warunki do pracy i odpoczynku. Dodatkowe dwa pojedyncze, rozkładane fotele, umożliwiają wspólne spędzenie czasu nawet czterem osobom dorosłym.

Od 450zł /2os./doba

Superior standard

Metraż: 21m²
Max. Ilość osób: 2 + 1

Te przestronne pokoje dwuosobowe dzięki możliwości wniesienia dostawki, stają się idealną propozycją dla trzech osób – rodziców z dzieckiem lub trójki przyjaciół. Wygodne łóżka w zderzeniu z pięknem natury złapanym w ujęciach fotografii na ścianach, od wejścia oddają unikalny charakter miejsca.

Od 410zł /2os./doba

Studio

Metraż: 28m²
Max. Ilość osób: 2 + 2

Pokój dwuosobowy z wydzieloną sypialnią wyposażoną w łóżko typu double. Łącznie zatem umożliwia komfortowy wypoczynek nawet 4 osobom dorosłym. Duże okna z pokoju i sypialni dają panoramę na Resort i las jednocześnie. Dwa telewizory nie zastąpią malowanych porami roku widoków za oknem, ale na pewno umilą wolny czas, bez konieczności kompromisów.

Od 550zł /2os./doba

Studio rodzinne

Metraż: 42m²
Max. Ilość osób: 2 + 4

Wygodna i elegancka przestrzeń o powierzchni 42 m2, na którą składają się dwa łączone pokoje typu Superior Standard. Dwie łazienki i możliwość dodatkowych dostawek to wygoda zarówno dla dużej, sześcioosobowej rodziny jak i grupy przyjaciół.

Od 670zł /4os./doba

Apartament

Metraż: 57m²
Max. Ilość osób: 2 + 2

Blisko 60 metrowy pokój, położony na ostatnim piętrze, przeznaczony maksymalnie dla czterech osób. Cztery dużych rozmiarów okna pozwalają podziwiać obłędne widoki – staw, rzeka i las wydają się być na wyciągnięcie ręki. To świetne rozwiązanie dla osób ceniących przestrzeń i szukających inspiracji do kreatywnej, twórczej pracy.

Od 760zł /2os./doba