Menu zabiegowe

Kliknij wybraną kategorię by rozwinąć listę zabiegów

Klasyk w pszenicy

Z

Znany od ponad trzech tysięcy lat zabieg masażu klasycznego u nas wykonywany na naturalnym oleju pszenicznym, przynoszący ukojenie zarówno zmęczonym plecom, jak i obolałemu kręgosłupowi. Dający odprężenie i wyraźnie poprawiający krążenie krwi w organizmie. Możesz z niego skorzystać, w przypadku przemęczenia lub gdy czujesz, że Twoim mięśniom przydałoby się wsparcie. W naszym Hotelu wykonujemy go na naturalnym oleju z pszenicy, dzięki czemu dodatkowo Twoja skóra zyska potężny zastrzyk witaminy E.

Czas trwania: 60 – 70 minut
Czas trwania: 30 minut

Usportowiony

T

echniki stosowane w tym masażu pozwalają na doskonałe przygotowanie mięśni do zawodów, oraz na rekonwalescencje po nich, lub przebytych urazach czy schorzeniach. To wyraźnie głęboki zabieg nastawiony na cel. Masaż ten jest dedykowany nie tylko dla sportowców, ale także dla osób które doznały urazów lub przeciążeń, a którym to zależy na szybszym powrocie do sprawności.

Czas trwania: 60 – 70 minut
Czas trwania: 30 minut

Ze świecą go szukać…

M

ożna by rzec relaks w esencji. Przyjemnie ciepły olej powstający podczas palenia świecy, doskonale rozluźnia i nawilża całe ciało. Oryginalna nuta zapachowa pozostaje na skórze na długo po zabiegu, dzięki czemu nie tylko efekt relaksu, ale także przyjemny zapach sprawiają, że prawdziwy świat SPA zabierzesz ze sobą do domu.

 • Kokosowe odżywienie
 • Kawowe ujędrnienie
 • Karmelowe wygładzenie

Czas trwania: 60 minut

Lepszy model

J

eden z najlepszych sposobów, by rozpocząć walkę z krępującymi niedoskonałościami – cellulitem, rozstępami czy wiotką skórą. Zabieg ten stanowi podstawę do zmian w ciele pozwalających także na pożegnanie spędzających sen z powiek nadmiernych kilogramów. Pojedynczy zabieg poprawi ukrwienie i wygląd skóry, zaś stosowany w serii wyraźnie ujędrnia i napina skórę. Rozbija tkankę tłuszczową, pozwalając na jej stopniowe niwelowanie.

Czas trwania: 60 minut
Czas trwania: 30 minut

Zabiegi i terapie dla sportowców

Masaże sportowe z elementami drenażu, terapie przygotowujące mięśnie do wysiłku fizycznego i rywalizacji sportowej, oraz jako rekonwalescencja po zawodach.

Terapie indywidualne

Udało nam się zrobić coś, co jest niesłychanie ważne w leczeniu wielu schorzeń – zajmować się ciałem, nie zapominając o duszy. Holistyczne podejście do wszelkich terapii sprawia, że pacjenci, którzy trafiają do naszych terapeutów czują się swobodnie, ale nade wszystko mogą liczyć na fachową pomoc.

Konsultacja fizjoterapeutyczna i dobór odpowiednich technik i terapii. 

Każdy pobyt leczniczy poprzedzony zostaje konsultacją fizjoterapeuty. To gwarancja doboru najlepszego i przede wszystkim celowanego modelu poprowadzenia terapii.

W zakresie zabiegów fizjoterapeutycznych posiadamy:

 • terapie bólu kręgosłupa i stawów obwodowych
 • terapie bólu promieniującego do kończyn i klatki piersiowej
 • terapie bólu głowy
 • zabiegi po urazach narządu ruchu min. zwichnięciach, skręceniach, złamaniach
 • po zabiegach i operacjach ortopedycznych min. kręgosłupa, stawów obwodowych
 • terapie blizn bez względu na jej wiek i pochodzenie

Indywidualne ćwiczenia z Terapeutą:

 • dobrane do potrzeb i oczekiwań ćwiczącego
 • z wykorzystaniem różnych przyborów min. taśm, piłek, poduszki równoważnej 

Kilka słów o technikach na jakich pracujemy:

 • Terapia manualna – Holistyczna terapia manualna wg A. Rakowskiego opiera się na całościowym podejściu do organizmu człowieka. W diagnozowaniu bierze się pod uwagę całe ciało, a także emocje. Praca dotyczy punktów spustowych, stawów, mięśni i więzadeł. Wykorzystuje się min. mobilizacje uciskowe, igłoterapię poizometryczną relaksację.
 • Terapia mięśniowo – powięziowa –polega na znormalizowaniu napięcia między poszczególnymi warstwami tkanek min. skórą, powięzią i mięśniami. Praca ta zmienia posklejane miejsca w ciele i pozostawia je elastycznymi i ruchomymi.
 • Bezbolesna praca z blizną Sharon Wheeler’s ScarWork– innowacyjna, bezbolesna praca z blizną. Terapeuta używając własnych dłoni wykorzystuje odpowiednie techniki, aby przywrócić tkankom właściwą elastyczność, ruchomość oraz czucie.
 • Kinesiology Taping– Japońska metoda polegająca na przyklejaniu plastrów o elastyczności i przepuszczalnośći zbliżonych do skóry. W zależności od sposobu aplikacji uzyskujemy min. efekt przeciwbólowy, przeciwobrzękowy, odciążający.
 • PNF – proprioceptywne nerwowo-mięśniowe torowanie ruchu. Są to ćwiczenia kończyn i tułowia, wykonywane w specjalnych kierunkach, po to by nauczyć się prawidłowego wzorca ruchu oraz dzięki pracy silniejszych części ciała, uaktywnić słabsze. Klient ćwiczy sam lub z pomocą terapeuty.