Menu zabiegowe

Kliknij wybraną kategorię by rozwinąć listę zabiegów

MASAŻ RELAKSACYJNY

C

iepłym woskiem świecy lub odżywczym olejem. Można by rzec relaks w esencji…
Przyjemnie ciepły olej powstający podczas palenia świecy, doskonale rozluźnia i nawilża całe ciało. Oryginalna nuta zapachowa pozostaje na skórze na długo po zabiegu, dzięki czemu nie tylko efekt relaksu, ale także przyjemny zapach sprawiają, że prawdziwy świat SPA zabierzesz ze sobą do domu.
Do wyboru oferujemy również masaż olejem. Jest bardzo bogaty w witaminę E, dzięki której twoja skóra zyska intensywne odżywienie, antyoksydanty oraz substancje zatrzymujące procesy starzenia.

Czas trwania: 60 minut
Cena: 190 zł

MASAŻ KLASYCZNY

M

asaż klasyczny – rozluźniający.
Znany od ponad trzech tysięcy lat zabieg masażu klasycznego przynosi ukojenie zarówno zmęczonym plecom, jak i obolałemu kręgosłupowi. Jest u nas wykonywany indywidualnie dobranymi technikami, także z elementami masażu głębokiego. Daje odprężenie, wyraźnie poprawia krążenie krwi w organizmie, uwalnia spięte mięśnie i daje im możliwość regeneracji. Ten zabieg sprawi, że poczujesz lekkość w ciele. Możesz z niego skorzystać, w przypadku przemęczenia lub gdy czujesz, że Twoim mięśniom przydałoby się wsparcie.

Czas trwania: 60 minut
Cena: 190 zł

DRENAŻ LIMFATYCZNY

D

renaż limfatyczny to bardzo delikatny masaż uciskowy, który ma na celu pobudzenie krążenia limfy. Zabieg tego typu warto  wykonywać w przypadku zastojów limfatycznych, obrzęków pooperacyjnych czy w przypadku cukrzycy. Drenaż polecany jest także osobom, które próbują pozbyć się nieestetycznego cellulitu i wzmocnić efekty odchudzania. Pobudza pracę układu odpornościowego poprzez przyspieszone usuwanie toksyn.

Czas trwania: 60 minut
Cena: 190 zł

MADEROTERAPIA*

M

aderoterapia to masaż wywodzący się z Kolumbii, jest terapią antycellulitową dla tkanki.To zabieg silnie modelujący, poprzez holistyczną pracę z ciałem, łączącą manualne techniki z intensywnym masażem za pomocą specjalnych, anatomicznie zaprojektowanych drewnianych narzędzi. Zabieg ten oprócz estetycznego działania na poprawę wyglądu sylwetki ma za zadanie zadbać o prawidłowe funkcjonowanie układu limfatycznego, opracowaniu tkanki podskórnej i powięzi. Nie jest bolesny oraz w przeciwieństwie do baniek chińskich nie zostawia siniaków. Jest odpowiedni dla osób, które borykają się z pękającymi naczynkami.

*Oferta dostępna tylko w soboty

Czas trwania: 1h 15 minut
Cena: 260 zł

KOBIDO

Japoński lifting twarzy.
Masaż kobido jest jedną z najbardziej skomplikowanych form masażu na świecie. Składa się z kilkudziesięciu ruchów o w ściśle określonej kolejności oraz poszczególnych etapów (masaż głęboki, część relaksacyjna, drenaż limfatyczny, lifting twarzy oraz akupresura). Podczas zabiegu masowany jest obszar głowy, ramion, twarzy oraz dekoltu. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu m.in poprawiony koloryt skóry, zmniejszona opuchlizna oraz wyraźniejsze rysy twarzy. Idealne połączenie stanowi z kinesiotapingiem bioestetycznym twarzy.

Czas trwania: 1h 45 minut
Cena: 320 zł

KINESIOTAPING BIO

Kinesiotaping BIO- estetyczny twarzy stosowany jest zawsze po masażu twarzy. Wspiera jej lifting, pozwala niwelować napięcia mięśniowe, zastoje limfatyczne oraz powoduje modelowanie wybranych okolic.

Czas trwania: 15 minut
Cena: 50 zł

MASAŻ SPORTOWY

Masaż sportowy jest intensywniejszy od masażu klasycznego. Stosuje się w nim bardziej energiczne i silniejsze rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie i wyciskanie. Masaż sportowy jest jednym z elementów szeroko rozumianej odnowy biologicznej.
Aby zwiększyć jego działanie należy go łączyć z innymi  zabiegami takimi jak np. sauna. Efektem jest zmniejszenie przetrenowania, przyspieszenie regeneracji i procesów odnowy biologicznej, maksymalne rozgrzanie tkanki przed wysiłkiem, powrót do homeostazy po treningu.

Czas trwania: 30 minut
Cena: 140 zł

LEPSZY MODEL

Jeden z najlepszych sposobów, by rozpocząć walkę z krępującymi niedoskonałościami – cellulitem, rozstępami czy wiotką skórą. Zabieg ten stanowi podstawę do zmian w ciele pozwalających także na pożegnanie spędzających sen z powiek nadmiernych kilogramów. Pojedynczy zabieg poprawi ukrwienie i wygląd skóry, zaś stosowany w serii wyraźnie ujędrnia i napina skórę. Rozbija tkankę tłuszczową, pozwalając na jej stopniowe niwelowanie.

Czas trwania: 60 minut
Cena: 190 zł

Terapie indywidualne

Udało nam się zrobić coś, co jest niesłychanie ważne w leczeniu wielu schorzeń – zajmować się ciałem, nie zapominając o duszy. Holistyczne podejście do wszelkich terapii sprawia, że pacjenci, którzy trafiają do naszych terapeutów czują się swobodnie, ale nade wszystko mogą liczyć na fachową pomoc.

Konsultacja fizjoterapeutyczna i dobór odpowiednich technik i terapii. 

Każdy pobyt leczniczy poprzedzony zostaje konsultacją fizjoterapeuty. To gwarancja doboru najlepszego i przede wszystkim celowanego modelu poprowadzenia terapii.

W zakresie zabiegów fizjoterapeutycznych posiadamy:

 • terapie bólu kręgosłupa i stawów obwodowych
 • terapie bólu promieniującego do kończyn i klatki piersiowej
 • terapie bólu głowy
 • zabiegi po urazach narządu ruchu min. zwichnięciach, skręceniach, złamaniach
 • po zabiegach i operacjach ortopedycznych min. kręgosłupa, stawów obwodowych
 • terapie blizn bez względu na jej wiek i pochodzenie

Indywidualne ćwiczenia z Terapeutą:

 • dobrane do potrzeb i oczekiwań ćwiczącego
 • z wykorzystaniem różnych przyborów min. taśm, piłek, poduszki równoważnej 

Kilka słów o technikach na jakich pracujemy:

 • Terapia manualna – Holistyczna terapia manualna wg A. Rakowskiego opiera się na całościowym podejściu do organizmu człowieka. W diagnozowaniu bierze się pod uwagę całe ciało, a także emocje. Praca dotyczy punktów spustowych, stawów, mięśni i więzadeł. Wykorzystuje się min. mobilizacje uciskowe, igłoterapię poizometryczną relaksację.
 • Terapia mięśniowo – powięziowa –polega na znormalizowaniu napięcia między poszczególnymi warstwami tkanek min. skórą, powięzią i mięśniami. Praca ta zmienia posklejane miejsca w ciele i pozostawia je elastycznymi i ruchomymi.
 • Bezbolesna praca z blizną Sharon Wheeler’s ScarWork– innowacyjna, bezbolesna praca z blizną. Terapeuta używając własnych dłoni wykorzystuje odpowiednie techniki, aby przywrócić tkankom właściwą elastyczność, ruchomość oraz czucie.
 • Kinesiology Taping– Japońska metoda polegająca na przyklejaniu plastrów o elastyczności i przepuszczalnośći zbliżonych do skóry. W zależności od sposobu aplikacji uzyskujemy min. efekt przeciwbólowy, przeciwobrzękowy, odciążający.
 • PNF – proprioceptywne nerwowo-mięśniowe torowanie ruchu. Są to ćwiczenia kończyn i tułowia, wykonywane w specjalnych kierunkach, po to by nauczyć się prawidłowego wzorca ruchu oraz dzięki pracy silniejszych części ciała, uaktywnić słabsze. Klient ćwiczy sam lub z pomocą terapeuty.