Uroczystości

Chcemy razem z Wami celebrować ważne dla Was chwile, dlatego rękoma naszego Szefa kuchni opracowaliśmy wyjątkowe menu, a całości dopełnia unikalny klimat naszej Restauracji, Klubokawiarni czy Rybakówki. To miejsca, które tworzą niepowtarzalną atmosferę okraszoną świetnymi widokami na staw, las i rzekę.
 
Dzięki stałej współpracy z florystą – designerem, a także nieocenionym w aranżu i smaku cukiernikiem, Wasze uroczystości mogą być dodatkowo pięknie ukwiecone i pełne autorskich, słodkich smaków.
 
Zadzwoń już dziś i powiedz nam, jaką ważną chwilę chcesz celebrować, a my nadamy jej kształt, smak i zbudujemy dobre wspomnienia na lata.

Wesela

Trzy rodzaje menu, dziesiątki niezapomnianych smaków i miejsce, które już dziś w opinii wielu jest stworzone, by przeżywać w nim najważniejsze chwile w życiu.
Przestrzeń. Na Państwa Młodych i ich Gości czeka przestronna sala balowa mogąca pomieścić do 160 osób. Ogromny teren zielony dokoła hotelu wraz ze stawem, podświetlanym pomostem i znajdującym się na terenie Resortu amfiteatrem, otwierają nieograniczone wręcz możliwości wyszukanych przyjęć, wyjątkowych ślubów w plenerze i sesji zdjęciowych.